Başkan Güler’e yılın ilçe belediye başkanı ödülü

147

KAMU-DER tarafından yapılan saha araştırma çalışmaları neticesinde Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, “yılın ilçe belediye başkanı” seçildi.
Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği Genel Başkanlığı (KAMU-DER) etkili bir saha çalışması yürüterek yılın belediye başkanlarını seçti.
Bu çalışmaya göre hayata geçirilen yatırımlar, sosyal projeler ve vatandaş memnuniyeti araştırmalarına göre Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler yılın ilçe belediye başkanı seçildi.
Başkan Güler’e ödülü Ankara Grand Dora Oteli’nde takdim edildi.
Belediye Başkanı Mustafa Güler görev süresi boyunca aldığı bu ödüllerin önemli ölçüde moral ve motivasyon kaynağı olduğunu söyleyerek, “KAMU-DER Genel Başkanlığı tarafından takdim edilen bu ödülü ilçe halkım adına alıyorum. Bu ödül hayata geçirdiğimiz yatırımlar ve hizmetlerin vatandaşımız nezdindeki değerini de ortaya koymaktadır. Var gücümüzle çalışarak devam eden projelerimizi en kısa sürede tamamlayacak, yeni projelerimizin startını vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Ödül törenine; Aile ve Politikalar Bakan Yardımcısı Fatma Öncü, milletvekilleri, büyükşehir, il, ilçe belediye başkanları, Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ile işadamları katıldı.
ŞENAY AYDEMİR/
TAVŞANLI BELEDİYESİ
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir