Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, engellilerin mesleki eğitimi ve mesleki rehabilitasyonu projeleri hakkında bilgi verdi.
İŞKUR toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda kurum personeli Nesrin Aksakal tarafından sunum yapıldı.
Türkiye Sakatlar Derneği, Kütahya Çölyak PK4 Metabolik Hastalık Derneği, Kütahya MS Yaşam Derneği, Biyonik Kulaklar İşitme Engelliler Derneği, Kütahya Down Sendromlular Derneği, Altı Nokta Körler Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği Tavşanlı Şubesi temsilcilerinin katıldığı toplantıda katılımcılar görüş ve önerilerini bildirdi.
Toplantı, katılımcıların sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi.
MUSTAFA DEMİRBAŞ