“Esnaflarımız bizim için önemlidir“

1080

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “İlçemizdeki tüm esnaflarımız bizim için önemlidir. Esnafımızın sıkıntılarına ve sorunlarına gerek meslek odalarımız gerekse belediyemiz elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz” dedi.
Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, esnaf odaları ziyareti programı kapsamında Gediz Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Ergöçmen, Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar, Otelci Kahveci, Lokantacı ve Berber Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Kaynar’ı ziyaret etti.
Ziyarette; Gediz Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Ergöçmen, Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar, Otelci Kahveci, Lokantacı ve Berber Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Kaynar, Gediz Belediyesi Meclis Üyeleri Erol Altıntaş, Şerif Ahmet Demir eşlik etti.
Ziyaretler sırasında bir konuşma yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “İlçemizdeki tüm esnaflarımız bizim için önemlidir. Esnafımızın sıkıntılarına ve sorunlarına gerek meslek odalarımız gerekse belediyemiz elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Gediz esnafı için bize düşen görev neyse sonuna kadar yanlarındayız. Vatandaşımız, esnafımız iyi durumdaysa bizlerde iyi oluruz.” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren oda başkanları; Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ettiler.
MUSTAFA DEMİRBAŞ
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir