“Varlığınıza ve dualarınıza muhtacız”

476

Vali Çelik, “Gerek huzurevimiz gerek evde bakım hizmetlerimizle daima büyüklerimizin yanındayız. Onların varlığına ve hayır dualarına muhtacız. İnşallah yaşadığımız bu zorlu günleri büyüklerimizin duasıyla en kısa zamanda atlatacak, yine muhabbetle kucaklaşıp ellerinizden öpeceğiz” dedi.
Kütahya Valisi Ali Çelik, Yaşlılar Haftası sebebiyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan büyüklerimizle bir araya geldi.
Koronavirüs tedbirlerinin gözetildiği ziyarette; huzurevi sakinlerine bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Ali Çelik, istek ve arzularını dinledi.

“YAŞADIĞIMIZ BU ZORLU GÜNLERİ BÜYÜKLERİMİZİN DUASIYLA ATLATACAĞIZ”
Yaşlıların rahatı için Devletin elinden gelen gayreti gösterdiğini belirten Vali Çelik, “Önceliğimiz büyüklerimizin ailesinin yanında olması ancak bu imkân sağlanamıyorsa, biz Devlet olarak ulu çınarlarımızın rahatı için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gerek huzurevimiz gerek evde bakım hizmetlerimizle daima büyüklerimizin yanındayız. Onların varlığına ve hayır dualarına muhtacız. İnşallah yaşadığımız bu zorlu günleri büyüklerimizin duasıyla en kısa zamanda atlatacak, yine muhabbetle kucaklaşıp ellerinizden öpeceğiz” diye konuştu.
Ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu dile getiren büyüklerimiz Vali Ali Çelik’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.
AHMET SARI
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir