Doktor Rektör muayenelere başladı

993

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörlük görevine başlayan Prof. Dr. Vural Kavuncu, hasta muayenelerine de başladı.
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde, hasta muayenelerine başladı.
Kısa bir süre önce kurulan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin Rektörlük görevine başlayan Kavuncu daha önceleri de meclis tatilde iken vakit buldukça Rehabilitasyon merkezine gelerek hastaların muayenesi ve tedavisini gerçekleştiriyordu.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, Fakülte Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyelikleri ve AK Parti Milletvekilliği görevlerinde bulunan Kavuncu, kaplıca sağlık turizmi alanında ulusal ve uluslararası projeler yürütmüştü.
Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görev alarak poliklinik ve hasta servislerinde muayeneler etmesi hastalar ve çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu sebeple Kavuncu, hasta muayenesi ve tedavilerine devam edeceğini bildirdi.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir