Gazeteciler Cemiyetinden TBMM’ye ziyaret

1095

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, yönetim kurulu ve üyeleri, 24 Haziran seçimlerinin ardından seçilerek Meclis’te Kütahya’yı temsil etme hakkı kazanan AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ı makamlarında ziyaret etti.
Başkan Sağlam’a ziyaretlerde yönetim kurulu üyeleri Semra Tozaraydın, Aslıhan Mercan, Ramazan Doğan ve cemiyet üyeleri Bünyamin Çapgulaş ile Mehmet Saka eşlik etti.
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Heyeti milletvekillerine görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
TALEPLER İLETİLDİ
Ziyaretlerde Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ve yerel basınının çalışmalarıyla ilgili milletvekillerine bilgiler veren Sağlam, Kütahya halkının ve kentin sorunları ile Kütahya’ya öncelikli olarak yapılması gereken hizmetler hakkında talepleri de iletti. Yeni görevlerinde başarılar dileyen Sağlam, Kütahya menfaatine olacak hertürlü çalışmaya tam destek vereceklerini vurguladı.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden milletvekilleri Tan, Gazel, Erenler, Erbaş ve Kasap, birlik içerisinde çalışacaklarını ve Kütahya’yı Meclis’te en iyi şekilde temsil edeceklerini belirttiler. Basının önemine değinen Milletvekilleri halkın gözü kulağı olan basının, ilin gelişiminde önemli katkılar sağladığını ifade ettiler.
Ziyaret, karşılıklı görüş alış verişinin ardından sona erdi.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir