Okmeydanı’ndan Bahçelievler mahallesine yeni cadde açılıyor

1044

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Şehir Hastanesine ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yeni açılacak olan caddenin çalışmalarını yerinde inceledi.
2019 yılında bitirilmesi hedeflenen Kütahya Şehir Hastanesine ulaşımı kolaylaştırmak ve trafiği daha akıcı hale getirmek amacıyla Kütahya Belediyesi tarafından Okmeydanı Mahallesinden Bahçelievler Mahallesini açılacak caddenin devam eden çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, saha ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Kütahya Belediyesi tarafından bölgeye 30 metre genişliğinde önemli bir cadde kazandırılacağını belirten Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Kütahya’mız ve hemşehrilerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede Okmeydanı mahallesinde bulunan Şembel Deresi bölgesinden Bahçelievler Mahallesine açılan 30 metre genişliğindeki caddenin çalışmaları sona erdiğinde, vatandaşlarımız yapım aşamasında olan Kütahya Şehir Hastanesine daha rahat ulaşabilecek ve trafik akışını da rahatlatmış olacağız. Bölgedeki çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Şehrimiz ve hemşehrilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum, dedi.
İncelemeler esnasında hemşehrileri ile sohbet ederek mahalleli çocuklara kitap hediye eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir