23 Nisanı uçurtma uçurarak kutladılar

1194

Kütahya’da bir anaokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, “Babamla Uçurtma Uçuruyorum” etkinliği düzenledi.
Nene Hatun Anaokulu tarafından etkinlikler kapsamında, Şehzadeler Parkında düzenlenen “Babamla Uçurtma Uçuruyorum” etkinliğinde minikler babalarıyla birlikte uçurma keyfini yaşadı.
Okul Müdürü Gülay Tonga, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, Nene Hatun Anaokulu olarak 23 Nisan’ı birçok etkinlikle kutladıklarını söyledi.
Okulda başlayan kutlamalarla gününü coşkusunun yaşandığını dile getiren okul müdürü Tonga, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan’ı öğrencilerimiz ve aileleriyle birlikte büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Okulumuzda sabaha saatlerinde yapmış olduğumuz kutlamanın ardından Şehzadeler Parkında çocuklarımızın babalarıyla birlikte uçurtma uçurarak eğlenmelerini istedik. Görüyoruz ki bütün çocuklarımız çok eğleniyor. Onlar çok mutlu bizler de onların mutluluklarıyla mutlu oluyoruz” dedi.
Etkinliğe katılan veliler de uçurtma etkinliği için okul idaresine teşekkür ettiklerini, çocuklarının mutlu günlerinde onlarla birlikte olabilmenin keyiflerini yaşadıklarını dile getirdi.
Çocuklar da babalarıyla uçurtma uçurarak oyunlar oynamanın mutluluğunu yaşadılar.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir