Dünyanın en prestijli web ödülü NG Kütahya Seramiğin

1129

NG Kütahya Seramik, uluslararası alanda en prestijli web ödüllerinden The Horizon Interactive Awards’ın “consumer information” kategorisinde ‘‘Gold Winner’’ ödülünü kazandı.
Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan NG Kütahya Seramik’in web sitesi, 16.’sı düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta binlerce başvuru arasından ödüle layık görüldü. Yarışmaya ABD, Avusturalya, Belçika, Kanada, Türkiye, Çin, Tayvan, İspanya, Portekiz, Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından katılım sağlandı.
NG Kütahya Seramik, Uniq İstanbul’da düzenlenen geleneksel Altın Örümcek Web Ödülleri’nde; Üretim ve Sanayi kategorisinde “birincilik”, Perakendecilik ve Mağazacılık kategorisinde “ikincilik” ve “Halkın Favorisi” ödüllerinin de sahibi olmuştu. Vizyoner bakış açısı ile sektöründe öncü olan markanın kazandığı başarılar, ‘’en iyisini yapmak ve ‘’farklı olanı başarmak’’ felsefesinde yatıyor. NG Kütahya Seramik’in yenilikçi ve fark yaratan web sitesi tasarımında, ajans MediaClick’in imzası bulunuyor.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir