‘Yerel buluşmalar’ devam ediyor

1077

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, “Yerel Buluşmalar” programı kapsamında ilçede istişare programlarına devam ediyor.

Başkan Saraoğlu, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mesut Yörük ve beraberindeki heyet “Yerel Buluşmalar” programı kapsamında Gediz Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Uğur Şahin, Gediz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Ergöçmen, Madeni Eşya ve Tamirciler Odası Başkanı Ali Osman Sunar, Otelci Kahveci, Lokantacı ve Berber Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Kaynar ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, bilgi alışverişinde bulundular.

Ziyaretler sırasında bir konuşma yapan Başkan Saraoğlu, “İlçemizdeki tüm esnaflarımız bizim için önemlidir. Bizler yerel yönetim olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. İstişareye büyük önem veriyoruz. Sizlerin fikirleri bizler için çok önemli. Ortak akılla yapılan işlerin faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydederek yapacağımız diğer işlerde uygulamaya çalışıyoruz. Yeşil alanlarıyla, spor tesisleriyle ve kültür merkezleriyle Gediz’i bambaşka bir görünüme kavuşturarak, hep birlikte büyük ve önemli adımlarla şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale gelmesini el birliği ile gerçekleştireceğiz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir