Kütahya Fuarı
Demet Akalın
konseriyle açıldı

314

Simpaş A.Ş. ve Frig Fuarcılık’ın organizasyonunu üstlendiği 46. Kütahya Fuarı, Demet Akalın konseriyle kapılarını açtı.

28 Temmuz-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen 46. Kütahya Fuarı, Kütahya Belediyesinin iştiraki olan Simpaş A.Ş. ve Frig Fuarcılık’ın organizasyonuyla başladı.
Kütahya Belediyesinin sadece yer teminini sağladığı fuarın açılışın kurdelesini kesen Belediye Başkanı Alim Işık, fuarda yer alan esnafları gezerek hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.
20 Ağustos’a kadar açık olacak ve birçok ünlü ismi ağırlayacak olan fuarın ilk konserinde Demet Akalın, fuar alanını dolduran binlerce vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne performansıyla Kütahyalıları coşturan ünlü sanatçı, birbirinden güzel şarkılarını coşkulu kalabalığa söyledi.
Konser arasında Demet Akalın’a hediyelerini takdim eden Belediye Başkanı Alim Işık, “Kültürün ve sanatın başkenti Kütahya’mızda bir kültür ve sanat fuarının açılışında sizlerle birlikteyiz. Bu şehre yakışan, sizlere yakışan, ülkemizin değerleri kıymetli sanatçılarımızla sizleri buluşturuyoruz. Açılışı Demet Hanım ile yaptık, kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu şehir her şeyin en güzeline layık, sizler her şeyin en güzeline layıksınız” dedi.


“KÜTAHYA BELEDİYESİ BU KONSERLERİN VE FUARIN SADECE HAMİSİ”
Sosyal medyada yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren spekülasyonlara da değinen Başkan Işık, “Kütahya Belediyesi bu konserlerin ve fuarın sadece hamisi. Yani fuar alanının sahibi. Organizasyon şirketlerine fuar alanını günlük meclis tarifemiz üzerinden kiraya veriyoruz. Onun dışında burada alınan bedelden, içeride yapılan satışlardan Kütahya Belediyesi bir kuruş para almadığı gibi o sosyal medyada yazılan çizilenlere de itibar etmeyin” dedi.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir