Hisarcık Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden anlamlı ziyaret

1185

Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yılı sebebi ile Hisarcık Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı öğrencileri Hisarcık Polis merkezine ziyarette bulundu.

Ziyaretle ilgili Hisarcık Meslek Yüksekokulu’ndan yapılan açıklamada, “Hisarcık Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı öğrencileri kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımıza moral vermek destek olmak sağlık sıhhat ve başarı dileklerimizi ve teşekkürlerimizi sunarak polis gününü kutlamak istedik” denildi.

35 kişilik bir öğrenci grubu ile Müdür Yardımcısı Arif Emre Şen ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı sorumlusu Hüseyin Yılmaz ile ziyaretin gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: “Hisarcık Meslek Yüksekokulu öğrencileri Hisarcık İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut başta olmak üzere Tüm polis teşkilatı mensuplarına misafirperverlik ve ilgileri için teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz” dediler. Hisarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Danış da, şunları kaydetti: “Öğrencilerimizin bu davranışı bizleri çok mutlu etti. Hepsini ayrı ayrı kutlarım. 174 yıllık bilgi ve deneyimiyle büyük başarılara imza atan polis teşkilatımız, bizlerin çekinmeden, korkmadan başvurabileceğimiz güven ve huzur kapısı devletimiz ve milletimiz için hiç tereddüt etmeden canını feda etmekten çekinmeyen güzide bir topluluktur.

Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyor. Görevi başında olan tüm polislerimizin Polis haftasını kutluyor. Başarılarının devamını diliyorum.” RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir