MHP avukatlarla buluştu

2064

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanlığı Kütahya Barosu avukatları ile bir araya gelip hazırlıklarına başladı.
MHP Kütahya İl Başkanlığı 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerine hazırlıklarını sürdürüyor.
MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Küçük ve MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim Işık hukukçularla bir araya geldi.
MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım; “31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine en etkin çalışmaları sergilemek adına hazırlıklarımıza hızla devam ediyoruz. Pek çok seçim bölgemizde karşı karşıya kaldığımız olumsuzlukları ve bu seçimde ise olası bir hukuksuzluğun her kademesinde etkin bir çalışma sergilemek amacıyla hukukçularımızla bir araya geldik. Seçimler öncesi partimiz tarafından belirlenen sandık görevlilerine yasal mevzuat ve gerekli bilgileri aktaracak olan arkadaşlarımız seçim günü de sandık görevlileri ve Yüksek Seçim Kurulu’nda görevleri başında olup partimize ve adayımıza gösterilen teveccühlerin bir yansıması olan oylarına en etkin şekilde sahip çıkacaklardır. MHP Kütahya İl Başkanlığı olarak Milliyetçi Avukatlar Grubumuzu kurmuş bulunuyoruz. Sabah kahvaltımızın ardından Toplantımızı Genel merkezimizin Eğitimi dahilinde gerçekleştirdik. Başta Hukuk işlerinden sorumlu Başkan yardımcım Av Edip İlkay Sunay, Av Murat Ozan, Av Hilal Çetinel Yiğiti, Av Süleyman Kartal, Av Bahadır Soylu, Av Buket Güngör, Av Şeyma Özek, Av Emre Ceylan, Av Hasan Ferhat Şentürk, Av Agah Lütfi Bilen, Av Emre Öztürk, Av Mutlu Ayan, Av Şerife Şaban, Av Yasin Yokuş, Av Tuba Toraman, Av Abdullah Türk, Av Meryem İmran Işık Türkmen’ teşekkür ediyorum. Seçim çalışmaları boyunca birlikte çalışacak olmaktan mutluyum, gururluyum ve heyecanlıyım. Çıktığımız bu yolda başarılar diliyorum” dedi.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir