Minik sporculara ziyaret

1435

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi’nin spora ve sporcuya yaptığı destekler kapsamında Kütahya Belediyesi Atakent cimnastik eğitimi spor salonunu ziyaret etti.

Ziyaretinde öğrencilerle tek tek görüşerek çalışmalar hakkında antrenörlerden bilgiler alan Saraçoğlu, “Atakent Belediyespor Salonunda 5-10 yaş arası çocuklara cimnastik eğitimi verilmekte olup, Salonumuzda yaklaşık 250 sporcu eğitim almaktadır. Kütahya Belediyesi olarak Spora ve sporcuya desteklerimiz aralıksız devam edecektir” dedi.

“Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalıp spor yapması bizim için çok değerli” diyen Saraçoğlu, “Bu konuda Belediye olarak her türlü desteği vereceğiz. Önümüzdeki yıl sporla ilgili açmış olduğumuz müdürlüğümüzün yapacağı projelerle Gençlik ve Spor alanında gerek spor tesislerimizin faaliyetleri gerekse birçok branşta desteklerimiz devam edecek. Temel eğitimler sonrası yarışmalara yönelik sporcu yetiştiren Kütahya Belediyespor, bu sene Türkiye de düzenlenen jimnastik yarışmalarında 3.lük derecesi almıştır” diye konuştu.

Ziyaret esnasında çocuklara kitap hediye eden Başkan Saraçoğlu ve Milletvekili İshak Gazel, günün anısına sporcu minikler ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir