“Mahallelerimizdeki gözümüz ve sesimiz muhtarlarımızdır”

200

Belediye Başkanı Alim Işık, “Muhtarlarımız bizim için önemli. Mahallelerimizdeki gözümüz ve sesimiz muhtarlarımızdır. Göreve geldiğimiz günden itibaren muhtarlarımızla uyum içerinde çalıştık” dedi.
2021 yılında mahallelere yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı ve Siner Mahallesi Muhtarı Kadir Mandal ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Işık’a teşekkür etti.

“BELEDİYE BAŞKANI IŞIK’IN YANINDAYIZ”
Dernek Başkanı Mandal ziyarette Başkan Işık’ın hizmetlerinin artarak devam ettiğini ifade ederek, “Belediye Başkanımız tüm sorunlarımızla her yıl olduğu gibi 2021 yılında da yakından ilgilenmiştir. Mahallelerimize ve muhtarlarımıza verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımız, her zaman muhtarlara önem veren ve bizlerin yanında olan bir başkan. Bizde muhtarlar olarak Belediye Başkanımız Alim Işık’ın yanındayız. 2021 yılına mahallelerimizde güzel çalışmalar yaptı. Taleplerimizi dinleyen ve talepleri yerine getiren başkanımıza muhtarlar ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

“MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”
Belediye Başkanı Alim Işık ise, “Muhtarlarımız bizim için önemli. Mahallelerimizdeki gözümüz ve sesimiz muhtarlarımızdır. Göreve geldiğimiz günden itibaren muhtarlarımızla uyum içerinde çalıştık. 2021 yılında da bu uyumlu birlikteliğimiz çalışmalarımıza yansıdı. Bu yıl ve gelecek yıllarda da mahalle muhtarlarımızla birlikte karar verdiğimiz hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.
RAMAZAN DOĞAN/ BLD
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir