Yoncalı’ya kavşak yapımı tamamlandı

142

Yoncalı termal turizm bölgesinin Balıkesir Kütahya istikametinden gelenlerin daha kolay giriş yapabileceği BSK asfalt hemzemin kavşak yapımı tamamlandı.
Kütahya’nın termal turizm konumunda olan Yoncalı Termal Turizm Bölgesine, ulaşım daha kolay hale gelmesi adına Kütahya Belediyesinin Karayolları Bursa Bölge Müdürlüğünden talep ettiği kavşağın yapımı tamamlandı.
Kavşakta incelemelerde bulunan Başkan Işık; “İlimiz için çok önemli olduğuna inandığımız kavşak projesinin uygulama alanındayız. Kütahya Tavşanlı karayolunun 15. kilometresinde karayolları bölge müdürlüğümüz tarafından açılan ve Yoncalı turizm alanına girişi sağlayacak olan kavşağımızın yapımı tamamlandı. Balıkesir Kütahya istikametinden gelen misafirlerimizin Yoncalı’ya girişi daha kolay gerçekleşecektir. Bursa Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ile çalışanlarımıza ve emeği geçen herkese, bu talebimizi zamanında yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum. Bu kavşakla birlikte, Yoncalı’yı bir turizm cenneti haline getirmek için gerekli alt yapıyı tamamlamış olacağız. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
AHMET SARI
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir