Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Daimi işçi alımı kuraları çekildi

784

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak daimi işçi kura çekimi Kütahya Kapalı Spor Salonunda yapıldı.
2 adet dozer operatörü, 3 adet greyder operatörü, 8 adet ekskavatör (kazıyıcı yükleyici) operatörü, 6 adet iş makinesi operatörü ve 1 adet traktör operatörü olmak üzere toplam 20 adet daimi işçi alımı için Kütahya 2.Noteri huzurunda kura çekimi yapıldı.
Kura çekimine Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Orhan, Personel Şube Müdürü Mehmet Ali Demirtaş, BTİ Şube Müdürü Fethi Şentürk ile müracaatta bulunan işçi adayları katıldı.
Kura çekilişinin açılışında konuşma yapan Bölge Müdürü Hasan Keskin; ”Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilecek daimi işçi alımı kurası için buradayız. Öncelikle tüm müracaat edenlere başarılar diliyorum. Müracaat sayısı, talep sayısının 4 katını geçen meslekler için; 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek adayları kura sonucunda belirleyeceğiz. Sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar 27.08.2020 tarihinden başlayarak en geç 03.09.2020 tarihi mesai bitimine kadar Orman Bölge Müdürlüğümüz Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvurarak belgelerini teslim edeceklerdir. Kura çekimi sonuçlarının sizler için hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” dedi.
Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyularak yapılan kura çekimi sonuçları https://kutahyaobm.ogm.gov.tr duyurular bölümünde ilan olundu.
ŞENAY AYDEMİR
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir