Gazetemiz 15 yaşında

1080

19 Mart 2005 yılından yayın hayatına başlayan Kütahya Zafer Gazeteniz, 15. yılını kutluyor. İl sayısını 19 Mart 2005 tarihinde okuyucuyla buluşturan gazetemiz, okurlarının desteğiyle Kütahya’ya katkı sunmaya devam ediyor.
Kütahya’yı ön plana ve Kütahya’nın gelişimine katkı sunmak amacıyla yayınlarını sürdüren, bunun yanında ilkeli ve seviyeli duruşuyla da okurun takdirini her daim kazanan gazetemizin imtiyaz sahibi Nuray Kezban Uludoğan şunları ifade etti: “11 Şubat 2010´da yayın hayatına başlayan gazetemizin bugün 10. yılını kutuluyoruz. Gurur ve onur dolu anlamlı bir güne ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Gazetemizi bu güne ulaştıran güç, ilkeli ve dürüst yayıncılık anlayışıdır. Gazetemizin önceliği her zaman Türkiye ve Kütahya olmuştur. 10 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.”
Diğer yandan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu da gazetemizin kuruluş yıldönümü ile ilgili ulaştırdığı mesajında şunları kaydetti: “Kütahya yerel basın camiasında saygın, ilkeli, etik ve doğru haber anlayışını ilke edinen ayrıca mesleki ciddiyetle önemli bir hizmeti yerine getiren Kütahya Zafer Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını 15. kuruluş yıldönümünüz vesilesiyle tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir