Oğlunun doğum günü için EN ANLAMLI HEDiYE

891

Kütahya’da, oğlunun doğum gününde ona ‘anlamlı’ bir hediye vermek isteyen anne, oğlu adına bir derneğe yaptığı bağışla kataraktlı bir hastanın gözlerinin açılmasına vesile oldu.

OĞLUNA UNUTAMAYAYCAĞI BİR HEDİYE HAZIRLADI
Oğlu Yiğit Selim’in 10’uncu yaş doğum günü için unutulmaz bir anı hazırlamak isteyen anne Hacer Çakır, oğlunun da mutlu olacağını düşündüğü bir etkinlik hazırladı.
Doğum gününde oğluna alacağı parayı Hayrat Yardım Derneği Kütahya temsilciliğine gelerek bağışta bulunan anne Çakır, bağışlanan parayla bir katarakt hastasının ameliyat olarak gözlerinin açılmasına katkı sağladı.
Derneğin, “Gören Gözler Gülümseyen Yüzler Kampanyası”yla kataraktlı bir hastanın gözlerinin ameliyatla açılmasına vesile olan anne Hacer Çakır’a, Hayrat Yardım Derneği Kütahya Temsilciliği tarafından oğlu Yiğit Selim Çakır adına düzenlenmiş bir teşekkür belgesi verildi.

“ALDIĞIM EN ANLAMLI HEDİYE”
Oğlu adına düzenlenen belgenin kendisini oldukça duygulandırdığını ifade eden anne Çakır, “Bu kadarını beklemiyordum. Benim ve oğlum için çok güzel bir hediye ve anı oldu. Hayrat Yardım Kütahya Temsilciliğine çok teşekkür ederim.” dedi.
Annesine anlamlı hediyeden dolayı teşekkür eden Yiğit Selim ise şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediyenin bu belge olduğunu söyledi.

“DÜNYA İYİLİKLE DEĞİŞİR”
Bağışçı’ya davranışından dolayı teşekkür eden dernek temsilcisi de Nejdet Erdoğan da, “Hayrat Yardım Derneği olarak yapmış olduğumuz bu kampanya ile ihtiyaç sahibi kataraktlı hastaların ameliyatla gözlerinin açılması sağlanmaktadır. 5 kıta ve 70 ülkede ihtiyaç sahibi kardeşlerimize hayırseverlerimizin destekleriyle umut olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda Hacer Çakır kardeşimizin yapmış olduğu bağışı çok önemli bulduğumuzu ifade etmek isterim. Yapılan bu bağış ihtiyaç sahibinin gözlerinin açılması kadar Yiğit Selim’in de yüreğinde yardım etme ve merhamet duygusunun oluşmasına katkı sağlayacağını düşünüyoruz. İyiliğe sözümüz var, biliyoruz ki dünya iyilikle değişir.” ifadelerini kullandı.
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir