Kütahya heyetinden Ankara’da ‘Zafer’ zirvesi

837

Kütahya Valisi Ömer Toraman, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve AK Parti heyetiyle birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek kentteki Organize Sanayi Bölgelerinin sorunlarını ilettiler.
Kütahya için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kütahya’nın önde gelen isimleri ve AK Parti heyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek OSB’ler için harekete geçtiler.
Ziyaret heyeti, Kütahya’nın gelişmesine ve Kütahya’daki organize sanayi bölgelerindeki çalışmaları anlatarak Bakan Varank’tan Organize Sanayi Bölgeleri’nin alt yapı çalışmalarının tamamlanması için istekte bulundular.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek Zafer Organize Sanayi Bölgesi elektrik, doğalgaz, altyapı çalışmalarının tamamlanması ve yatırımcıların teşvik edilmesi konusunda istişarelerde bulunan Kütahya Valisi Ömer Toraman, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, KÜTSO Başkanı İsmet Özotraç ve Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke Kütahya’nın sorunlarını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a ilettiler.
Kütahya’nın önde gelen isimleri ve AK Parti heyeti Organize Sanayi Bölgelerinin doluluk oranlarının üst seviyelere taşınabilmesi adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Zafer Organize Sanayi Bölgesi’nin elektrik ve doğalgaz çalışmalarının yanında altyapı çalışmalarının tamamlanması, yatırımcıların teşvik edilmesi ile Gediz OSB ve Tavşanlı OSB’nin genişleme alanları hususunda ki talepler Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a iletilerek yatırımcıların teşvik edilmesi istendi.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş sosyal medya hesabı üzerinden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a gösterdiği özel ilgiden dolayı teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı ziyaret ederek Zafer Organize Sanayi Bölgemizin elektrik, doğalgaz, altyapı çalışmalarının tamamlanması ve yatırımcıların teşvik edilmesi konusunda istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımız ile Gediz OSB ve Tavşanlı OSB’nin genişleme alanları hususunda ki taleplerimizi değerlendirdik. Sayın Bakanımıza Kütahya’mıza göstermiş oldukları özel ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”
RAMAZAN DOĞAN
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir