Gazeteciler Cemiyetinin yeni yönetiminden Vali Nayir’e ziyaret

2604

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul ile Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına gelen Erkan Sağlam ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.

Erkan Sağlam başkanlığındaki yeni yönetime “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Vali Nayir, Kütahya’da gazetecilerin Kütahya menfaatlerini ön plana alarak çalıştıklarını, kendilerinin de bu durumdan memnun olduklarını belirtti.

Gazetecilerin de bir kamu görevi ifa ettiğini hatırlatan Nayir, “Biz yerel yöneticiler olarak bulunduğumuz ile hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Gazeteciler de yapılan hizmetleri başta olmak üzere Kütahya’nın ismini güzel işlerle duyurmaya çalışıyor. Bu konuda hakikaten çok önemli. Her yerde olabilen olumsuz olaylar ilimizde de olmakta. Ancak Kütahya isminin olumsuzluklarla anılmaması adına bu tür olayların ön plana çıkmaması gerektiğinin kanaatindeyim. Ben tekrar Kütahya Gazeteciler Cemiyeti olarak oluşturduğunuz yeni yönetimin çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah iyi işler başaracağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Vali Nayir’in iyi dileklerine teşekkür eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam da, gazetecilik mesleğini daha iyi noktalara taşımak adına çalışmalar yapacaklarını ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi: “Göreve talip olduğumuz ilk günden itibaren ilimiz merkezinde ve ilçelerimizde görev yapan gazeteciler arasında birlikteliği oluşturmak için çalışacağımızı söyledik. Oluşturduğumuz yeni ekibimiz ve cemiyetimize üye olsun veya olmasın, her bir gazeteci arkadaşımızla mesleğimizin yanı sıra Kütahya’mızın için de iyi şeyler yapmak için buradayız. Kütahya paydasında buluşup en iyiyi ortaya çıkarma gayretimizden ödün vermeyeceğiz. Eğer birlik olursak başaramayacağımız bir şeyin olamayacağı kanaatindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Vali Nayir’in makamında gerçekleşen ziyarette Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Aydemir, Semra Tozaraydın, Aslıhan Mercan, Ramazan Doğan, Ahmet Emre Özevren ve Mehmet Akın yer aldı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir